Voorbereiding E.E.C.

12-08-2010

Dag                 datum             tijd                  activiteit                                            

 

 

Zondag           01 augustus     10.00 uur        training + broodmaaltijd en golf

 

Dinsdag          03 augustus     20.00 uur       training

Woensdag       04 augustus     20.00 uur       training verzorgd door Raimon

Donderdag     05 augustus     20.00 uur       training

 

Zondag           08 augustus     10.30 uur       Onderlinge wedstrijd E.E.C. 1 – E.E.C. 2

 

Dinsdag          10 augustus     20.00 uur       training

Woensdag       11 augustus     20.00 uur       training verzorgd door Riekus

Donderdag     12 augustus     20.00 uur       training

 

Zondag           15 augustus     14.00 uur       Oefenwedstrijd E.E.C. 1 – Asserboys 2

 

Dinsdag          17 augustus     19.30 uur       Oefenwedstrijd P.J.C. 1 – E.E.C. 1

Woensdag       18 augustus     20.00 uur       training

Donderdag     19 augustus     19.30 uur       training

 

Zaterdag         21 augustus     18.00 uur       Oefenwedstrijd E.E.C. 1 – D.S.V.P. 2

Zondag           22 augustus     10.00 uur       Oefenwedstrijd E.E.C. 2 – Oring 3

                                                          

Dinsdag          24 augustus     20.00 uur       training

Woensdag       25 augustus     20.00 uur       training

Donderdag     26 augustus     19.00 uur       Bekerwedstrijd Siddeburen zon 1 - E.E.C. 1

 

Zondag           29 augustus     14.00 uur       Bekerwedstrijd E.E.C. 1 – H.S.C. 1

Zondag           29 augustus     10.30 uur       Oefenwedstrijd E.E.C. 2 – D.S.C.’ 65 2

 

Dinsdag          31 augustus     20.00 uur       training

Woensdag       01 september  20.00 uur       training          

Donderdag     02 september  20.00 uur       training                                  

 

Zondag           05 september 14.00 uur       Competitiewedstrijd S.P.W. 1 - E.E.C. 1

Zondag           05 september 10.00 uur       E.E.C. 2 competitie